20 Temmuz 2012 Cuma

Kırtasiye tutkunlarına merhaba!Bir meraktır kırtasiye… Bazıları kalemleri, kağıtları sadece okul sıralarında bir “ihtiyaç” olarak görürler ve  iş yerlerinde işlevleri yüzünden kullanırlar. Görmezler bile neyle yazdıklarını, nereye yazdıklarını. Oysa bu merak, bir tutkuya dönüşür bazılarında. Artık okula gitmeseniz de, iş yerinde çalışmasanız da, kağıtlara dokunmayı sever, kendinize defterler, kalemler almaya devam edersiniz. Yaşınız kaç olursa olsun.  

Defteri, kağıdı, kalemi, boyaları, çantaları, dosyaları sevenler, onları öncelikle kokusuyla tanırlar. Biz de bu kokuyu en güzel ve özel ürünlerin harmanıyla sizlere Nişantaşı’nda sunuyoruz. Tam 27 yıl önce başlayan kırtasiye yolculuğumuza “meraklısına kırtasiye” sloganıyla çıktık ve devam ediyoruz. Kapıdan içeri girince, havayı koklamanız, kırtasiye tutkusunu hissetmeniz zor olmayacaktır.


Eastpack, Lamy, Filofax, Urbanears, e+m Holzprodukte, Moleskine, Faber-Castell ve daha fazlası Karum'da.

Hobilerinizde, sanat hayatınızda veya yaratıcılığınızı hayata geçirmek istediğiniz her anda aradığınız kırtasiye ürünlerini Karum’da bulabilirsiniz. Öne çıkan markalarımız: Moleskine, Pinetti, Filofax, Alessi, Scrikss, Cross ve daha birçok dünyaca ünlü isim. Nişantaşı’nda bulunan mağazımızın alt katında sanatsal ürün alanında geniş bir ürün seçeneğimiz de bulunuyor: Pebeo, Daler and Rowney, Winsor and Newton, L'arte, Canson, Caran d'ache, Arches, Schöeller, Copic, Marvy, Faber Castell, Senellier, Derwent gibi isimlerin boyaları, fırçaları, tualleri hayatınıza renk katmak için Karum’da sizleri bekliyor.

Özellikle kağıt bölümümüzde yer alan origami ve el yapımı Japon kağıtlarımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Blogumuzu takip etmeniz, bir gün yolunuzun Karum’a düşmesi dileğiyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder